Startlijst 2019

Zaterdag morgen 25 mei 2019
         
Ring 1 Proef A Jury: Tamara Warmenhoven  
08.46 : (56) Lieveke van Vught Bunschoten Binkie  
08.54 : (25) Loes Wels Gendt Thinky  
09.02 : (45) Hanne Korlaar Bunschoten  Rixt EP
09.10 : (68) Desiree Winters Rijsbergen Fjordie  
09.18 : (60) Reena Zijlstra Bunschoten Valentino EP
09.26 : (88) Sebastiaan Brouwer Opmeer Annechien  EP
09.34 : (61) Danielle Fieggen Bunschoten Rixt EP
09.42 : (89) Thijs Borst Opmeer Dino  
         
Ring 1 Proef B 2 Jury: Tamara Warmenhoven  
09.50 : (15) Thijmen van Ostaijen Waalwijk Chita  
09.58 : (57) Amy Duijst Bunschoten Thinky  
10.06 : (37) Romana Leenders Apeldoorn Peertje  
10.14 : (09) Kristien Donders Waalwijk Bella  
10.22 : (51) Milo Poeser Bunschoten Mable  EP
10.30 : (16) Amy van Hulten Waalwijk Thinky  
10.38 : (34) Wietze Kampen Apeldoorn Broka  
10.46 : (17) Thomas van de Werken Waalwijk Bella  
10.54 : (38) Karin Kaljee Zeist Langkous  
11.02 : (55) Ines Chidar Bunschoten Rixt EP
11.10 : (04) Hetty van den Braak St.Oedenrode Evergold  
11.18 : (27) Stefan Fiets Apeldoorn Joep  
11.26 : (07) Angela Bekkers Waalwijk Langkous  
11.34 : (33) Suzan Laarman Apeldoorn Dino  
11.42 : (11) Kim Vrijhoeven Waalwijk Evergold  
11.50 : (63) Fernando Nichit Bunschoten Speedy  
11.58 : (36) Karin Luitjes Apeldoorn Frika  
12.06 : (10) Leendert Koenen Waalwijk Dino  
         
Zaterdag middag 25 mei 2019
         
Ring 1 Proef C 4 Jury: Hannie Danvers  
13.00 : (78) Stefan Tettelaar Opmeer Dino  
B 4 13.08 : (06) Daisy van den Heuvel Tilburg Annechien EP
13.16 : (87) Ricardo Steen Opmeer Evergold  
13.24 : (46) Amber Cox Bunschoten Winnie EP
13.32 : (86) Mandy Wijte Opmeer Dino  
13.40 : (14) Gaby de Vries Waalwijk Unola  
13.48 : (80) Corstiaan Dekker Opmeer Rinus  
13.56 : (47) Lotte Hoogendoorn Bunschoten Mable EP
14.04 : (12) Nikki Mermans Waalwijk Helvera  
14.12 : (31) Bas Zoontjens Apeldoorn Unola  
14.20 : (83) Joanne Karsten Opmeer Rinus  
14.28 : (21) Niels Vorstenbosch Waalwijk Langkous  
14.36 : (82) Jacqueline Teelker Opmeer Helvera  
14.44 : (77) Sam Veeken Opmeer Unola  
14.52 : (90) Femke de Zeeuw Bussum Eureka  
         
Ring 1 Proef B 4 Jury: Hannie Danvers  
15.00 : (53) Willemijn de Jong Bunschoten Rinus  
15.08 : (03) Carolien de Raad Oude Pekela Annechien  EP
15.16 : (26) Ludo Boskase Apeldoorn Unola  
15.24 : (84) Jochem Bakker Opmeer Eureka  
15.32 : (29) Tara Mol Apeldoorn Chita  
15.40 : (28) Chris van Beek Apeldoorn Joep  
15.48 : (81) Dustin Reus Opmeer Unola  
15.56 : (66) Eva van Meel Rijsbergen Helvera  
16.04 : (30) Melline Nab Apeldoorn Chita  
16.12 : (22) Willy Kampschoer Gendt Dino  
         
Ring 2 Proef C 2 Jury: Tamara Warmenhoven  
14.20 : (79) Remy Treffers Opmeer Annechien  EP
14.28 : (35) Johanna Keurhorst Apeldoorn Loesje  
14.36 : (41) Bassou Benhaddou Bunschoten Rixt EP
14.44 : (23) Steffi Kuster Gendt Chita  
14.52 : (20) Michael van Seters Waalwijk Bella  
15 00 : (67) Mariska van Oirschot Rijsbergen Loesje  
15.08 : (02) Lydia Smulders Scheemda Langkous  
15.16 : (85) Leonie de Groot Opmeer  Helvera  
15.24 : (08) Carola van Leijsen Waalwijk Bella  
15.32 : (72) Anne Baneke Bussum Broka  
15.40 : (48) DaniĆ«lle Swart Bunschoten Rinus  
15.48 : (52) Julia Ruizendaal Bunschoten Evergold  
15.56 : (42) Cas van der Heijden Bunschoten Valentino  EP
16.04 : (44) Leah Jongeneel Bunschoten Rixt EP
         
Ring 2 Proef B 4 Jury: Hannie Danvers  
16.12 : Inrijden met voorrijpaard voor Riekje Andringa   Broka paard met belletjes
16.20 : (01) Riekje Andringa Dokkum Joep     
         
Zondagmorgen 26 mei 2019
         
Ring 1 Proef C 1 Jury: Hanneke Heijmans   
09.00 : (42) Cas van der Heijden Bunschoten Valentino EP
09.08 : (39) Demi Scheeper Leusden Max EP
09.16 : (75) Melissa de Vries Bussum Evergold  
09.24 : (41) Bassou Benhaddou Bunschoten Rixt EP
09.32 :        
09.40 : (02) Lydia Smulders Scheemda Langkous  
09.48 : (79) Remy Treffers Opmeer Annechien  EP
09.56 : (24) Xander Jansen Gendt Peertje  
10.04 : (71) Mathijs Ruitenbeek Bussum Rinus  
10.12 :        
10.20 : (20) Michael van Seters Waalwijk Bella  
10.28 : (23) Steffi Kuster Gendt Chita  
10.36 :        
10.44 : (43) Finn Christ Bunschoten Loesje  
10.52 : (08) Carola van Leijsen Waalwijk Bella  
11.00 : (50) Jinthe Schuurmans Bunschoten Speedy  
11.08 : (73) Marc Haring Bussum Broka  
11.16 :        
11.24 : (19) Tess van Brakel Waalwijk Loesje  
11.32 : (58) Michelle Mellink Bunschoten Speedy  
11.40 : (72) Anne Baneke Bussum Broka  
         
         
Ring 2 Proef A Jury: Fia van der Stoep   
08.46 : (54) Sjors Lambregts Bunschoten Rixt EP
08.54 : (89) Thijs Borst Opmeer Dino  
09.02 : (62) Claudio Langeveld Bunschoten Langkous  
09.10 : (88) Sebastiaan Brouwer Opmeer Annechien  EP
09.18 : (56) Lieveke van Vught Bunschoten Binkie  
09.26 : (25) Loes Wels Gendt Thinky   
         
Ring 2 Proef B 3 Jury: Fia van der Stoep  
09.34 : Inrijden met voorrijpaard voor Riekje Andringa  Eureka  paard met belletjes
09.44 : (01) Riekje Andringa Dokkum Joep     
09.52 : (74) Michael Hesta Bussum Broka  
10.00 : Inrijden met voorrijpaard voor Ellen van Gils Eureka  paard met belletjes
10.10 : (13) Ellen van Gils Waalwijk Helvera   
10.18 : (28) Chris van Beek Apeldoorn Joep  
10.26 : (40) Don van Krevel Amersfoort Broka  
10.34 : (70) Monica Vis Bussum Frika  
10.42 : (84) Jochem Bakker Opmeer Eureka  
10.50 : (22) Willy Kampschoer Gendt Dino  
10.58 : (81) Dustin Reus Opmeer Unola  
11.06 : (29) Tara Mol Apeldoorn Chita  
11.14 : (03) Carolien de Raad Oude Pekela Annechien  EP
11.22 : (76) Anouk Nanninga Bussum Evergold  
11.30 : (26) Ludo Boskase Apeldoorn Unola  
11.38 : (30) Melline Nab Apeldoorn Chita  
11.46 : (06) Daisy van den Heuvel Tilburg Annechien EP
         
Zondagmiddag 26 mei 2019
         
Ring 1 Proef B 1 Jury: Leonie van Soest   
13.30 : (09) Kristien Donders Waalwijk Bella  
13.38 : (27) Stefan Fiets Apeldoorn Joep  
13.46 : (07) Angela Bekkers Waalwijk Langkous  
13.54 : (04) Hetty van den Braak St.Oedenrode Evergold  
14.02 : (17) Thomas van de Werken Waalwijk Bella  
14.10 : (59) Julia Jekel Bunschoten Valentino EP
14.18 : (38) Karin Kaljee Zeist Langkous  
14.26 : (11) Kim Vrijhoeven Waalwijk Evergold  
14.34 : (34) Wietze Kampen Apeldoorn Broka  
14.42 : (57) Amy Duijst Bunschoten Thinky  
14.50 : (49) Kian Schuurmans Bunschoten Mable EP
14.58 : (33) Suzan Laarman Apeldoorn Dino  
15.06 : (15) Thijmen van Ostaijen Waalwijk Chita  
15.14 : (64) Cemille Mulder Bunschoten Loesje  
15.22 : (36) Karin Luitjes Apeldoorn Frika  
15.30 : (16) Amy van Hulten Waalwijk Thinky  
15.38 : (63) Fernando Nichit Bunschoten Speedy  
         
Ring 2 Proef C 3 Jury: Hannie Danvers   
13.38 : (77) Sam Veeken Opmeer Unola  
13.46 : (78) Stefan Tettelaar Opmeer Dino  
13.54 : (90) Femke de Zeeuw Bussum Eureka  
14.02 : (82) Jacqueline Teelker Opmeer Helvera  
14.10 : (31) Bas Zoontjens Apeldoorn Unola  
14.18 : (86) Mandy Wijte Opmeer Dino  
14.26 : (46) Amber Cox Bunschoten Winnie EP
14.34 : (85) Leonie de Groot Opmeer Helvera  
14.42 : (14) Gaby de Vries Waalwijk Unola  
14.50 : (80) Corstiaan Dekker Opmeer Rinus  
14.58 : (21) Niels Vorstenbosch Waalwijk Langkous  
15.06 : (87) Ricardo Steen Opmeer Evergold  
15.14 : (12) Nikki Mermans Waalwijk Helvera  
15.22 : (83) Joanne Karsten Opmeer Rinus  
15.30 : (47) Lotte Hoogendoorn Bunschoten Mable EP

Hoofdsponsoren

Hoofdsponsor Parapaard